فروش پیت بول
14
مرداد
1133


 اگربه دنبال سگی قدرتمندوجنگجوهستیدخرید سگ پیت بول پیشنهاد میشود. نژاد سگ پیت بول به سرعت جایگاه قدرت و لقب جنگجوی شکست ناپذیر را در میان تمامی نژادها به خود اختصاص داد.


توضیحات سگ پیت بول آمریکایی
    

نژاد سگ پیت بول به سرعت جایگاه قدرت و لقب جنگجوی شکست ناپذیر را در میان تمامی نژادها به خود اختصاص داد. سر به مستطیل شکل و بخصوص مابین گونه ها پهن می شود تا فک بزرگ و قدرتمندحیوان را در خود جای دهد. گردن ضخیم ، عضلانی و در تناسب کامل با سایر اعضایبدن حیوان قرار گرفته است. پیت بول آمریکایی دارای بدنی عضلانی ، قدرتمند ،چابک و بسیار نیرومند می باشد. دندانها ردیف و قیچی مانند است. بدن حیوان پوشیده از موهایی کوتاه ، درخشان و زمخت و در انواع رنگها یافت می شود.   
 

خلق وخو سگ پیت بول آمریکایی
    

سگ پیت بول دارای چشمهای مصمم ، مستدل و عکس العمل های غیر قابل پیش بینی است. در گذشته به سگ آدمخوار ملقب بود ، دارای طبیعت و خوی پرخاشگر ، مهاجم و سلطه جو است و تنها برای صاحب خود همراه ودوست خوبی می باشد.سگ پیت بول سگی است جذاب ، بسیار باوفا و پر محبت نسبت به اعضای خانواده صاحبش. حیوانی مطیع و مشتاق برای خشنود نمودن صاحبش ، فوقالعاده شجاع و باهوش و ایده آل باری نگهبانی همراه با نیرو و قدرت خاص. مدافعبسیار خوبی نسبت به صاحب و اعضای خانواده وی می باشد تا جایی که حتی برای دفاع از قلمرو وی تا پای جان می جنگد. در گذشته بدلیل قدرت و مهارت زیادش درجنگیدن با سایر سگها و دریدن گلوی آنها شهرت زیادی در میان مردم داشت. به هرحال اگرسگ پیت بول را به عنوان حیوان خانگی خود انتخاب می کنید بهتر است تااز سنین تولگی وی را اجتماعی کرده و تحت آموزشهای لازم قرار دهید.
 

وزن ، ارتفاع درسگ پیت بول آمریکایی
    

وزن سگ پیت بول آمریکایی: (50-10) ک.گ | ارتفاع سگ پیت بول آمریکایی: (56-46 (س.م
 

مشکلات سلامتی سگ پیت بول آمریکایی
    

سگ پیت بول غالباً سگ سر سخت و سلامتی است اما بعضی ازآنها دچار مشکل در مفصل ران ، آب مروارید و نارسایی قلبی ، حساسیت نسبت به چمن می شوند.
 

شرایط نگهداری سگ پیت بول آمریکایی
    

سگ پیت بول برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد به شرط آنکه در طول روز به مقدار معینی فعالیت بدنی داشته باشد اما در اماکن عمومی از قلاده استفاده کنید تا از جنگیدن آنها با سایر سگها جلوگیری بعمل آید. پر جنب و جوش است و آب وهوای گرم را ترجیح می دهد.
 

فعالیت بدنی سگ پیت بول آمریکایی
    

به میزان معقولی به فعالیت بدنی نیاز دارد.

طول عمرسگ پیت بولآمریکایی
   

حدود12 سال.

تعداد توله های سگ پیت بول آمریکایی
    

بین 5 تا 10توله.

آراستن سگ پیت بول آمریکایی
    

پوشش خارجی صاف و کوتاه سگ پیت بول باری آراستن ساده است. برس کشیدن منظم و استحمام و یا استفاده از شامپو خشک در مواقع اضطراری برای سگ پیت بول پیشنهاد می شود. ریزش مو در این نژاد منوسط می باشد.
 

تاریخچه سگ پیت بول آمریکایی
    

سگ پیت بول نشعت گرفته از بول ( وابسته به خانواده بولداگ) با سگهایی از دسته تریر می باشد. تاریخچه این نژاد بی تردیدبه دوره جنگ سگها باز می گردد. قدرت و سرسختی این نژاد در میان سایرین بی همتاست.   
 

گروه سگ پیت بول آمریکایی
   

سگ پیت بول درگروه سگهای کاری قراردارد.فروش سگ پیت بول آمریکایی برای خرید سگ نگهبان پیشنهادمیشود.